Vissza

Nemzetstratégiai Kutatóintézet

Nyitóoldal > Hírarchívum > „Egységes térségnek kell tekinteni a Kárpát-medencét”

„Egységes térségnek kell tekinteni a Kárpát-medencét”

Kárpát-medencei szintű erőforrás egyesítés lehetőségéről, összehangolt Kárpát-medencei hálózatok építéséről és európai uniós források felhasználásáról beszélt Molnár György, a Nemzetstratégiai Kutatóintézet nemzeti integrációs és Kárpát-medencei hálózatfejlesztési igazgatója az M1 Ma Este című műsorában (Videó).

Videó megtekintése:

Forrás: M1 │ Ma Este │ 2015. április 14.

 

BELÉPÉS REGISZTRÁCIÓ
Impresszum, Adatvédelmi tájékoztató, Nyitóoldal, Kapcsolat, Bemutatkozás, Oldaltérkép, Szakmai tevékenység, Hírek, Fotógaléria, Közérdekű adatok

Minden jog fenntartva. Nemzetstratégiai Kutatóintézet © 2026